Jasha Kiers winnaar 4e huistoernooi seizoen 2013-2014
woensdag 22 januari 2014

Op 19 januari vond het vierde huistoernooi van seizoen 2013-2014 plaats. Met acht inschrijvingen was het deelnemersaantal wat lager dan gemiddeld maar dat deed niets af aan de gezelligheid van het toernooi.

Er werd gespeeld in twee poules van vier, alle poulewedstrijden best-of-3 met tien rode ballen en een eventueel derde frame een shoot-out met één rode bal. In poule één zaten Freddy Peek en Jasha Kiers als geplaatste spelers en verder werden Justin van Emstede en Richard van Boggelen in deze poule ingeloot. Pierre Linschoten, Karel van de Ridder en Deb Panja werden in poule twee ingedeeld waarbij Deb Panja de geplaatste speler was. Ook René Bos, die weer terug in het land was, deed mee in deze poule.

De eerste ronde stond in het teken van de geplaatste spelers die nog wakker moesten worden. In poule één won Jasha van Justin ook al was het eerste frame erg close. Richard wist met een mooie eindsprint frame één te winnen van Freddy en pakte daarna ruim ook het tweede frame. Deb en René moesten nog wat inkomen maar Deb wist uiteindelijk met 2-0 te winnen.

In poule twee bewees René dat hij na zijn lange verblijf in Australië zijn snooker-skills nog niet had verloren. Hij potte een aantal goeie ballen en wist met 2-1 te winnen van Karel. Helaas voor hem redde hij het niet tegen Pierre en daardoor was René afhankelijk van de andere resultaten in zijn poule. Karel, die op zijn beurt van Pierre had gewonnen, ging in een rechtstreeks duel met Deb het lot voor de hele poule bepalen. Als Karel zou winnen werd hij eerste in de poule en Deb tweede. Als Deb zou winnen, werd hij eerste in de poule en kwam er een shoot-out tussen de andere drie voor de tweede plaats. Karel wist deze spannende partij naar zich toe te trekken en daardoor gingen hij en Deb door naar de halve finales, voor Deb al de vierde halve finale in vier toernooien.

In de andere poule werd het wél heel spannend. Freddy had helaas zijn dag niet en verloor al zijn wedstrijden, ook al was het tegen Jasha op zwart. Richard, Jasha en Justin kwamen alle drie uit op twee gewonnen wedstrijden. Omdat ze in de poule onderling alle drie van elkaar hadden gewonnen, gaf onderling resultaat ook geen doorslag en daarom moesten er om de eerste, tweede en derde plaats te bepalen best-of-3 shoot-outs met de zwarte bal komen, twee winnaars dus. Justin won won zijn shoot-out tegen Richard. Daarna won Jasha zijn beide shoot-outs tegen Justin en Richard en dus was Jasha eerste in de poule en Justin tweede.

De eerste halve finale ging tussen Jasha en Deb. Jasha liep in het eerste frame al snel uit naar een ruime voorsprong maar zag Deb stilaan helemaal terugkomen. Uiteindelijk was een pechbal voor Deb doorslaggevend, toen hij roze en zwart nodig had voor het frame potte hij roze maar zag hij de cueball vanuit een onmogelijke hoek in de middlepocket verdwijnen. Jasha won dus het eerste frame en daarna ook het tweede, waardoor hij doorging naar de finale.

In de andere halve finale stond Karel een frame voor tegen Justin toen hij bij een harde bal de pomerans van zijn keu af zag vliegen. Dit incident kon Justin echter niet redden, Karel stond al een aantal punten voor in het frame en wist zichzelf met een nieuwe pomerans alsnog over de finishlijn te slepen.

De finale tussen Jasha en Karel. Jasha wist het eerste frame met een aantal kleinere breaks vrij eenvoudig te winnen. Het tweede frame ging gelijk op, maar Karel had zijn draai met zijn nieuwe pomerans nog niet helemaal gevonden en kon niet doordrukken. Jasha besliste het frame uiteindelijk op blauw en wint daarmee zijn eerste huistoernooi.

De finale van de verliezersronde ging tussen Pierre en René. René kwam steeds beter in zijn spel en wist de finale met 2-1 te winnen, waarna hij onmiddellijk de felicitaties kreeg van de sportieve Pierre.

Al met al was het weer een leuke dag. Het volgende huistoernooi is het koppeltoernooi op 2 maart, op naar dat toernooi!

Overig nieuws
Zondag 29 mei tafels in gebruik voor toernooi tegen Wilnis

Hugo van Houten wint zijn 1e rankingtoernooi

Verslag EK U21 met deelname SU lid

Team SU 2 speelt bekerfinale

Pierre Linschoten wint 3e huistoernooi van het seizoen

Erik vd Berg tevens winnaar huistoernooi 15 november

3 tafels in gebruik vanaf ca. 15.30 uur voor snookerclinic

27 oktober vervanging lakens en ballen

2015-10-04 Erik vd Berg winnaar huistoernooi 4 oktober

Foto's jubileumuitje online!

Jasha Kiers neemt deel aan WK (onder 21)

Hugo van Houten winnaar jeugdtoernooi Lelystad

SU 2 grijpt net naast NK teams titel - Patrick Terlou verliest in Supercup.

SU wint tweekamp van SV De Ronde Venen - Wilnis

SU Jubileumuitje geslaagd & benoeming ereleden

Eindstand onzeker tot 'the final frame, the final black'

Bijzondere donatie aan SU uit nalatenschap

Voor het eerst geen nieuwe winnaar in huistoernooicyclus 2014-15!

Dit seizoen 5 toernooien met 5 verschillende winnaars!

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Eerst prijs is al binnen in 2015

De uitslagen toernooi 14 december en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen toernooi 2 november en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Data alle thuiswedstrijden toegevoegd aan agenda.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Informatie over jaarlijkse SU donatie aan goed (jeugd)doel.

Lessen alleen toegankelijk voor leden Snookervereniging Utrecht

Koppeltoernooi gewonnen door Gerard Bos & Ruud Klarenbeek tegen Wouter Teensma & Erik van den Berg

Na een 2-0 voorsprong helaas met 3-2 finale verloren van Tim de Ruyter.

Alle deelnemers aan heren-, senioren- en koppeltoernooi uitgeschakeld

Uitslagen SU leden voorronde NK Snooker 2014

Na winst in voorronde door naar halve finales NK Snooker 2014

Rene Dikstra, meervoudig Nederlands Kampioen, tegenstander bij laatste 32

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Jorg Jansen winnaar 3e toernooi in finale tegen Pierre Linschoten

4-2 achterstand omgebogen tot een 5-4 winst tegen team NNPV uit Den Haag

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De jeugd en Jasha in het bijzonder laten zien dat er nog een toekomst is voor Snooker in Nederland

Snookerutrecht.nl (SU 2) NEDERLANDS KAMPIOEN seizoen 2012-2013

Erik van den Berg winnaar toernooi 26 mei en Ruud Klarenbeek winnaar ranking seizoen 2012-2013

WSA organiseert PTC toernooi in Topsportcentrum Rotterdam van 18 t/m 21 juli 2013

Van 22 t/m 26 April tussen 19:00 en 22:00 is de club geopend voor belangstellenden. Dus kom gerust een kijkje nemen!

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Informatie over jaarlijkse donatie aan goed (jeugd) doel

Verslag door Mark van zijn van partijen bij laatste 8 en 4

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Alleen Mark Koppert heeft zich weten te plaatsen voor het NK Hoofdtoernooi

Samenwerking tussen KNBB sectie Snooker, SU en SC de Meent bij ontwikkeling jeugdbeleid

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

SU neemt deel met 3 teams, 1 in hoofdklasse en 2 in 2e divisie.

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

Opbrengst CCS team 17.000 € en RopaRun 2012 totaal 5.508.639 €

27 mei 2012 - Schoonmaakrooster
Het nieuwe schoonmaakrooster staat online

Eindstand ranking en uitslagen toernooi 20 mei

Bekerwinst voor SU I tegen koploper eredivisie

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

NK Koppels 2012 - Wedstrijdverslag zaterdag 10 maart SC De Dieze, Den Bosch

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Horde kwalificatietoernooi succesvol genomen

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag: SU 21 en Snookervereniging De Ronde Venen 15 punten

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

26 oktober 2011 - Net als in de film....
Snookervereniging Utrecht in sport promotiefilm

Uitslag toernooi, bijgewerkte rankingstand en inschrijving toernooi 20 november geopend

08 oktober 2011 - RoPaRun - CCS Snookerclinic
Start sponsoring 2012

Ruud Klarenbeek winnaar 1e toernooi nieuwe seizoen

Speelschema 'SU I De Balluh' en 'SU 3 Fouls doen we nie' bekend

Huistoernooiseizoen 2011-2012 van start

Zet deze data alvast in je agenda !!

Verslag laatste huistoernooi seizoen 2010-2011

Vervanging lakens en stellen snookertafels

Artikel besteding jaarlijkse goede doel donatie

01 juni 2011 - Laddercompetitie
Start Laddercompetitie per 01/06/2011

Inschrijving geopend & Evaluatie vraag

Update competitie 2010/2011

Erik van den Berg winnaar 4e toernooi !!

Uitwisselingstoernooi gaat helaas niet door i.v.m afzegging door Wilnis

29 maart 2011 - NK Snooker
Update toernooi zaterdag 26/03 en zondag 27/03

21 maart 2011 - NK nieuws
Mark Koppert plaatst zich voor senioren- en herenhoofdtoernooi.

Ruud Klarenbeek winnaar 3e huistoernooi

Aankondiging ladder competitie

07 februari 2011 - Nieuws NK Snooker 2011
Informatie over deelname NL Snooker 2011

01 februari 2011 - Nieuw toegangssysteem
Belangrijke mededeling voor alle leden !!

Mark Koppert verdiende winnaar 2e huistoernooi

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 09/01/2011

Jaarlijks schenkt Snookervereniging Utrecht een percentage van de winst uit de drankomzet aan een goed doel. In 2010 heeft de vereniging contact gezocht met zorgorganisatie Reinaerde en aangeboden een 'snooker' middag te organiseren voor een aantal mindervalide cliënten. Deze snookermiddag heeft eind 2010 plaatsgevonden en we mogen gerust zeggen met heel veel succes!

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 31/10/2010

Evard winnaar van een verassende finale

Login voor leden

 
 
Agenda