Django den Hartog winnaar laatste toernooi 2014-2015 - Jasha Kiers wint overall SU Ranking
maandag 18 mei 2015

De eindstand van de Huistoernooien SU Ranking 2014-2015 was spannend tot de laatste bal! Het scheelde maar een centimeter of John Z. potte de laatste zwarte bal waarmee hij winnaar van het laatste toernooi èn van de overall SU Ranking 2014-2015 zou zijn geworden. Helaas voor John miste hij, waarna Django zijn eerste huistoernooi op zijn naam kon schrijven. De winnaar van de SU Ranking is daarmee toch (weer) geworden: Jasha Kiers!

Hoe kwam het allemaal zo ver? Op zondag de 17e mei begonnen we om 10 uur met 12 deelnemers aan het laatste huistoernooi van 2014-2015. Doordat enkele leden van de "kopgroep" niet meededen, waren Karel, Wouter, John Z. en René de 4 hoogst geplaatste deelnemers, met een bye naar ronde 2.

Ronde 1: Gerard B. herbevestigde zijn reputatie als 'giant killer' en versloeg Deb (en daarna Karel in R2 en Django in de kwartfinale). Wim en Hugo hielden elkaar goed in evenwicht, maar uiteindelijk won Wim op zwart.

Ronde 2 kende een verrassender verloop: van de 4 geplaatste spelers won alleen John zijn partij (op een respotted black) van Wim, de overige 3 kwamen op Herkansingsronde 1 uit. Herkansingsronde 1 bracht een black-ball frame met winst van Wouter op Hugo. Herkansingsronde 2 betekende de laatste kans voor 8 spelers en de 4 uitgeschakelde spelers waren Wouter, Wim, Jaap en Hugo.

De winnaars van Herkansingsronde 2 speelden tegen elkaar om te bepalen wie het tegen de verliezende kwartfinalisten mocht opnemen. Karel was hierbij te sterk voor René en JJ's toernooi kwam tot een eind tegen Deb. De 2 "kwartfinales" (Ronde 3) werden beide op de 1-red shoot-out beslist waarmee Gerard zich plaatste, ten koste van Django, voor zijn eerste halve finale van dit seizoen.

De titelkansen van John kregen een flinke knauw door 2-1 verlies van Jorg. Django en John namen het in ronde H4 op tegen de 2 overgebleven spelers uit de herkansingsronden: Karel en Deb. De verliezend kwartfinalisten lieten echter toch zien dat zij een plaats in de halve finales waardig waren: Deb was kansloos tegen Django (0-2) en John versloeg Karel op de laatste zwarte in de shoot-out, nadat Karel 2 kansen langs de band had gemist.

De 4 halve-finalisten waren derhalve dezelfde 4 spelers als in Ronde 3. Voor het eerst in de geschiedenis echter wonnen beide H4 winnaars hun halve finale waardoor beide finalisten tenminste één verliespartij hadden. Gerard en Jorg verbeterden met een halve-finaleplaats hun persoonlijk beste prestatie van dit seizoen.

In de eerste frame van de finale maakt John een break van 21, pot een geweldige gele en een Crucible-waardige groene bal en wint de eerste frame. Zou het dan toch kunnen...?Django wint echter frame 2 ruim en de beslissing moet vallen in het finale frame. Een pot op zwart in een blind pocket brengt pech voor John als tegelijkertijd ook geel in een pocket verdwijnt. Django heeft vervolgens 'the run of the ball' met een fortuinlijke rode bal.

Tot 30-30 gaat het gelijk op, Django loopt dan uit naar 47-33 met 22 op tafel. John pot bruin. Django mist tot tweemaal toe blauw die de frame in het snookers-required stadium had kunnen brengen. John pot koelbloedig blauw en roze voor een 48-47 voorsprong, maar ligt niet gemakkelijk op zwart - too close to the cushion for comfort. Even na 18 uur valt de dramatische beslissing zoals hierboven al aangegeven.

Dit was het laatste huistoernooi van 2014-2015. Dit seizoen hebben totaal 29 leden en "vrienden-van" in 7 huistoernooien 250 frames gespeeld. Met 6 verschillende winnaars is geen toernooi hetzelfde verlopen. We kijken terug op een succesvolle en leuke toernooicyclus en alle spelers hartelijk bedankt voor jullie deelname en tot volgend seizoen!

Overig nieuws
Zondag 29 mei tafels in gebruik voor toernooi tegen Wilnis

Hugo van Houten wint zijn 1e rankingtoernooi

Verslag EK U21 met deelname SU lid

Team SU 2 speelt bekerfinale

Pierre Linschoten wint 3e huistoernooi van het seizoen

Erik vd Berg tevens winnaar huistoernooi 15 november

3 tafels in gebruik vanaf ca. 15.30 uur voor snookerclinic

27 oktober vervanging lakens en ballen

2015-10-04 Erik vd Berg winnaar huistoernooi 4 oktober

Foto's jubileumuitje online!

Jasha Kiers neemt deel aan WK (onder 21)

Hugo van Houten winnaar jeugdtoernooi Lelystad

SU 2 grijpt net naast NK teams titel - Patrick Terlou verliest in Supercup.

SU wint tweekamp van SV De Ronde Venen - Wilnis

SU Jubileumuitje geslaagd & benoeming ereleden

Eindstand onzeker tot 'the final frame, the final black'

Bijzondere donatie aan SU uit nalatenschap

Voor het eerst geen nieuwe winnaar in huistoernooicyclus 2014-15!

Dit seizoen 5 toernooien met 5 verschillende winnaars!

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Eerst prijs is al binnen in 2015

De uitslagen toernooi 14 december en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen toernooi 2 november en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Data alle thuiswedstrijden toegevoegd aan agenda.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Informatie over jaarlijkse SU donatie aan goed (jeugd)doel.

Lessen alleen toegankelijk voor leden Snookervereniging Utrecht

Koppeltoernooi gewonnen door Gerard Bos & Ruud Klarenbeek tegen Wouter Teensma & Erik van den Berg

Na een 2-0 voorsprong helaas met 3-2 finale verloren van Tim de Ruyter.

Alle deelnemers aan heren-, senioren- en koppeltoernooi uitgeschakeld

Uitslagen SU leden voorronde NK Snooker 2014

Na winst in voorronde door naar halve finales NK Snooker 2014

Rene Dikstra, meervoudig Nederlands Kampioen, tegenstander bij laatste 32

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Jorg Jansen winnaar 3e toernooi in finale tegen Pierre Linschoten

4-2 achterstand omgebogen tot een 5-4 winst tegen team NNPV uit Den Haag

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De jeugd en Jasha in het bijzonder laten zien dat er nog een toekomst is voor Snooker in Nederland

Snookerutrecht.nl (SU 2) NEDERLANDS KAMPIOEN seizoen 2012-2013

Erik van den Berg winnaar toernooi 26 mei en Ruud Klarenbeek winnaar ranking seizoen 2012-2013

WSA organiseert PTC toernooi in Topsportcentrum Rotterdam van 18 t/m 21 juli 2013

Van 22 t/m 26 April tussen 19:00 en 22:00 is de club geopend voor belangstellenden. Dus kom gerust een kijkje nemen!

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Informatie over jaarlijkse donatie aan goed (jeugd) doel

Verslag door Mark van zijn van partijen bij laatste 8 en 4

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Alleen Mark Koppert heeft zich weten te plaatsen voor het NK Hoofdtoernooi

Samenwerking tussen KNBB sectie Snooker, SU en SC de Meent bij ontwikkeling jeugdbeleid

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

SU neemt deel met 3 teams, 1 in hoofdklasse en 2 in 2e divisie.

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

Opbrengst CCS team 17.000 € en RopaRun 2012 totaal 5.508.639 €

27 mei 2012 - Schoonmaakrooster
Het nieuwe schoonmaakrooster staat online

Eindstand ranking en uitslagen toernooi 20 mei

Bekerwinst voor SU I tegen koploper eredivisie

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

NK Koppels 2012 - Wedstrijdverslag zaterdag 10 maart SC De Dieze, Den Bosch

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Horde kwalificatietoernooi succesvol genomen

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag: SU 21 en Snookervereniging De Ronde Venen 15 punten

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

26 oktober 2011 - Net als in de film....
Snookervereniging Utrecht in sport promotiefilm

Uitslag toernooi, bijgewerkte rankingstand en inschrijving toernooi 20 november geopend

08 oktober 2011 - RoPaRun - CCS Snookerclinic
Start sponsoring 2012

Ruud Klarenbeek winnaar 1e toernooi nieuwe seizoen

Speelschema 'SU I De Balluh' en 'SU 3 Fouls doen we nie' bekend

Huistoernooiseizoen 2011-2012 van start

Zet deze data alvast in je agenda !!

Verslag laatste huistoernooi seizoen 2010-2011

Vervanging lakens en stellen snookertafels

Artikel besteding jaarlijkse goede doel donatie

01 juni 2011 - Laddercompetitie
Start Laddercompetitie per 01/06/2011

Inschrijving geopend & Evaluatie vraag

Update competitie 2010/2011

Erik van den Berg winnaar 4e toernooi !!

Uitwisselingstoernooi gaat helaas niet door i.v.m afzegging door Wilnis

29 maart 2011 - NK Snooker
Update toernooi zaterdag 26/03 en zondag 27/03

21 maart 2011 - NK nieuws
Mark Koppert plaatst zich voor senioren- en herenhoofdtoernooi.

Ruud Klarenbeek winnaar 3e huistoernooi

Aankondiging ladder competitie

07 februari 2011 - Nieuws NK Snooker 2011
Informatie over deelname NL Snooker 2011

01 februari 2011 - Nieuw toegangssysteem
Belangrijke mededeling voor alle leden !!

Mark Koppert verdiende winnaar 2e huistoernooi

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 09/01/2011

Jaarlijks schenkt Snookervereniging Utrecht een percentage van de winst uit de drankomzet aan een goed doel. In 2010 heeft de vereniging contact gezocht met zorgorganisatie Reinaerde en aangeboden een 'snooker' middag te organiseren voor een aantal mindervalide cliënten. Deze snookermiddag heeft eind 2010 plaatsgevonden en we mogen gerust zeggen met heel veel succes!

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 31/10/2010

Evard winnaar van een verassende finale

Login voor leden

 
 
Agenda