Patrick Terlou winnaar 2e huistoernooi seizoen 2013-2014
dinsdag 29 oktober 2013

Verlag door Jasha Kiers

Op zondag 27 oktober vond het tweede SU-huistoernooi van seizoen 2013-2014 plaats. Ruud kon er helaas niet bij zijn maar de andere drie geplaatste spelers hadden zich wel ingeschreven. Om iets over tien uur 's ochtends gingen we van start. Er waren dertien inschrijvingen en dus speelden we met een poule van zes en een poule van zeven.

In poule één zaten de geplaatste spelers Karel en Wouter, daarnaast werden ook Jasha, Thomas, Deb en Evard in deze poule ingeloot. Al gauw was duidelijk dat de beslissing in deze poule erg spannend ging worden. Thomas wist zijn eerste twee frames te winnen, ook al ging dat niet zonder slag of stoot. Tegen Jasha werd het een black ball-game en schoot hij er na een paar missers over en weer een prachtige long pot in. Ook tegen Karel ging het moeizaam maar opnieuw wist Thomas zich te redden met een long pot op roze voor het frame. Helaas verloor Thomas zijn laatste drie frames, weliswaar allemaal op de laatste kleuren, en daardoor ging het voor hem erg lastig worden om zich nog te plaatsen voor de halve finales.

Wouter maakte zijn bijnaam Mr Black Ball nog maar eens waar. Hij won tegen Thomas met een fluke op een respotted black en ook van Karel wist hij op zwart te winnen. Door een overwinning op Evard kwam Wouter op drie gewonnen, twee verloren en was hij afhankelijk van de andere uitslagen in zijn poule.

Ook Jasha en Deb kwamen uit op drie gewonnen, twee verloren. Deb wist te winnen van Wouter, Thomas en Evard. Jasha verloor zijn eerste twee frames tegen Thomas en Evard maar herstelde nog door zijn volgende drie te winnen. Wouter, Deb en Jasha stonden na afloop van de poule dus alle drie op drie gewonnen wedstrijden, maar door het onderlinge resultaat werd Jasha eerste in de poule en Deb tweede, en gingen zij door naar de halve finales.

Karel, Evard en Thomas hadden alle drie twee wedstrijden gewonnen. Onderling resultaat gaf hier geen uitsluitsel omdat ze allemaal een keer van een elkaar hadden gewonnen, daardoor maakten ze alle drie nog kans op de vierde plaats in de poule en werden er shoot-outs met één rode bal gespeeld voor de beslissing. Karel wist de shoot-out van zijn beide tegenstanders te winnen en werd daardoor vierde in de poule.

In poule twee was Freddy de geplaatste speler en verder zaten Patrick, Joop, John, Justin, Gerard en Richard in deze poule. Justin, die pas voor de tweede keer aan een huistoernooi deelnam, kende een goede start en won eerst knap op de laatste kleuren van John en vervolgens ook van Patrick. Tegen Richard leek hij zijn goede vorm door te zetten maar door wat pech voor Justin wist Richard hem alsnog een halt toe te roepen in dit spannende frame. Uiteindelijk kwam Justin op drie gewonnen, drie verloren. Net niet genoeg om door te gaan naar de halve finales maar wel goed voor de derde plaats in de poule.

Ook Freddy liet weer van zich horen. In zijn eerste frame tegen John stond hij de hele tijd achter, maar langzaam maar zeker vocht hij terug. Na een lang gevecht op zwart weet Freddy de comeback te voltooien en daarmee was de toon voor de rest van de dag gezet. Behalve van John wist Freddy ook van Joop, Justin en Gerard te winnen. Daarmee eindigde hij tweede in de poule en dus was hij opnieuw door naar de halve finales.

Ook Patrick kwam uit op vier gewonnen wedstrijden, al wist John nog wel knap van hem te winnen, en werd daardoor eerste in zijn poule. Gerard stond goed te spelen maar won net te weinig om kans te maken op een halve finaleplek, hij eindigde vierde in de poule.

Toen de standen in de poules bekend waren en nadat iedereen klaar was met lunchen, konden de halve finales en de verliezersronde beginnen. In de eerste halve finale moesten Jasha en Freddy het tegen elkaar opnemen. Jasha, die de hele dag nog niet overtuigend had gespeeld, begon eindelijk een beetje in vorm te komen en toen hij in de loop van het eerste frame een 25-break maakte was dat genoeg voor de framewinst. In het tweede frame ging Freddy goed van start en stond hij twintig punten voor met nog één rode op tafel. Maar langzaam maar zeker zag hij Jasha weer langszij komen. Met behulp van een paar long pots won Jasha dit spannende frame uiteindelijk op roze en ging hij door naar de finale.

De andere halve finale, die ging tussen Deb en Patrick, kende een eenzijdig verloop. Patrick stond sterk te spelen en scoorde elke keer als hij een kans kreeg een aantal ballen. Met behulp van onder andere een 30+ break wist hij 2-0 te winnen van Deb, die na afloop sportief erkende dat Patrick erg goed had gespeeld en verdiend had gewonnen. Zo plaatste Patrick zich dus ook voor de finale. Ook de finale kende een zeer eenzijdig verloop. Jasha kreeg af en toe wel kansjes maar wist daar niet genoeg punten uit te scoren. Patrick maakte geen hoge breaks maar miste weinig makkelijke ballen en was duidelijk de stabielere speler. Patrick won 2-0, beide frames al ruim voor de kleuren. Ook al was Patrick zelf niet helemaal tevreden over zijn spel, hij speelde veel beter dan zijn laatste tegenstanders en is daarmee de meer dan verdiende winnaar van dit tweede huistoernooi van het seizoen.

In de halve finales van de verliezersronde wonnen Justin van Joop en Thomas van Gerard. Thomas wist de finale met 2-1 te winnen van Justin wat hem nog drie bonuspunten oplevert. Alles bij elkaar was het een leuke dag.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site.

Overig nieuws
Zondag 29 mei tafels in gebruik voor toernooi tegen Wilnis

Hugo van Houten wint zijn 1e rankingtoernooi

Verslag EK U21 met deelname SU lid

Team SU 2 speelt bekerfinale

Pierre Linschoten wint 3e huistoernooi van het seizoen

Erik vd Berg tevens winnaar huistoernooi 15 november

3 tafels in gebruik vanaf ca. 15.30 uur voor snookerclinic

27 oktober vervanging lakens en ballen

2015-10-04 Erik vd Berg winnaar huistoernooi 4 oktober

Foto's jubileumuitje online!

Jasha Kiers neemt deel aan WK (onder 21)

Hugo van Houten winnaar jeugdtoernooi Lelystad

SU 2 grijpt net naast NK teams titel - Patrick Terlou verliest in Supercup.

SU wint tweekamp van SV De Ronde Venen - Wilnis

SU Jubileumuitje geslaagd & benoeming ereleden

Eindstand onzeker tot 'the final frame, the final black'

Bijzondere donatie aan SU uit nalatenschap

Voor het eerst geen nieuwe winnaar in huistoernooicyclus 2014-15!

Dit seizoen 5 toernooien met 5 verschillende winnaars!

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Eerst prijs is al binnen in 2015

De uitslagen toernooi 14 december en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen toernooi 2 november en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Data alle thuiswedstrijden toegevoegd aan agenda.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Informatie over jaarlijkse SU donatie aan goed (jeugd)doel.

Lessen alleen toegankelijk voor leden Snookervereniging Utrecht

Koppeltoernooi gewonnen door Gerard Bos & Ruud Klarenbeek tegen Wouter Teensma & Erik van den Berg

Na een 2-0 voorsprong helaas met 3-2 finale verloren van Tim de Ruyter.

Alle deelnemers aan heren-, senioren- en koppeltoernooi uitgeschakeld

Uitslagen SU leden voorronde NK Snooker 2014

Na winst in voorronde door naar halve finales NK Snooker 2014

Rene Dikstra, meervoudig Nederlands Kampioen, tegenstander bij laatste 32

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Jorg Jansen winnaar 3e toernooi in finale tegen Pierre Linschoten

4-2 achterstand omgebogen tot een 5-4 winst tegen team NNPV uit Den Haag

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De jeugd en Jasha in het bijzonder laten zien dat er nog een toekomst is voor Snooker in Nederland

Snookerutrecht.nl (SU 2) NEDERLANDS KAMPIOEN seizoen 2012-2013

Erik van den Berg winnaar toernooi 26 mei en Ruud Klarenbeek winnaar ranking seizoen 2012-2013

WSA organiseert PTC toernooi in Topsportcentrum Rotterdam van 18 t/m 21 juli 2013

Van 22 t/m 26 April tussen 19:00 en 22:00 is de club geopend voor belangstellenden. Dus kom gerust een kijkje nemen!

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Informatie over jaarlijkse donatie aan goed (jeugd) doel

Verslag door Mark van zijn van partijen bij laatste 8 en 4

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Alleen Mark Koppert heeft zich weten te plaatsen voor het NK Hoofdtoernooi

Samenwerking tussen KNBB sectie Snooker, SU en SC de Meent bij ontwikkeling jeugdbeleid

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

SU neemt deel met 3 teams, 1 in hoofdklasse en 2 in 2e divisie.

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

Opbrengst CCS team 17.000 € en RopaRun 2012 totaal 5.508.639 €

27 mei 2012 - Schoonmaakrooster
Het nieuwe schoonmaakrooster staat online

Eindstand ranking en uitslagen toernooi 20 mei

Bekerwinst voor SU I tegen koploper eredivisie

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

NK Koppels 2012 - Wedstrijdverslag zaterdag 10 maart SC De Dieze, Den Bosch

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Horde kwalificatietoernooi succesvol genomen

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag: SU 21 en Snookervereniging De Ronde Venen 15 punten

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

26 oktober 2011 - Net als in de film....
Snookervereniging Utrecht in sport promotiefilm

Uitslag toernooi, bijgewerkte rankingstand en inschrijving toernooi 20 november geopend

08 oktober 2011 - RoPaRun - CCS Snookerclinic
Start sponsoring 2012

Ruud Klarenbeek winnaar 1e toernooi nieuwe seizoen

Speelschema 'SU I De Balluh' en 'SU 3 Fouls doen we nie' bekend

Huistoernooiseizoen 2011-2012 van start

Zet deze data alvast in je agenda !!

Verslag laatste huistoernooi seizoen 2010-2011

Vervanging lakens en stellen snookertafels

Artikel besteding jaarlijkse goede doel donatie

01 juni 2011 - Laddercompetitie
Start Laddercompetitie per 01/06/2011

Inschrijving geopend & Evaluatie vraag

Update competitie 2010/2011

Erik van den Berg winnaar 4e toernooi !!

Uitwisselingstoernooi gaat helaas niet door i.v.m afzegging door Wilnis

29 maart 2011 - NK Snooker
Update toernooi zaterdag 26/03 en zondag 27/03

21 maart 2011 - NK nieuws
Mark Koppert plaatst zich voor senioren- en herenhoofdtoernooi.

Ruud Klarenbeek winnaar 3e huistoernooi

Aankondiging ladder competitie

07 februari 2011 - Nieuws NK Snooker 2011
Informatie over deelname NL Snooker 2011

01 februari 2011 - Nieuw toegangssysteem
Belangrijke mededeling voor alle leden !!

Mark Koppert verdiende winnaar 2e huistoernooi

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 09/01/2011

Jaarlijks schenkt Snookervereniging Utrecht een percentage van de winst uit de drankomzet aan een goed doel. In 2010 heeft de vereniging contact gezocht met zorgorganisatie Reinaerde en aangeboden een 'snooker' middag te organiseren voor een aantal mindervalide cliënten. Deze snookermiddag heeft eind 2010 plaatsgevonden en we mogen gerust zeggen met heel veel succes!

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 31/10/2010

Evard winnaar van een verassende finale

Login voor leden

 
 
Agenda