Verslag huistoernooi 11 september
dinsdag 13 september 2011

Zondag 11 september, de aftrap van de SU 2011-2012 huistoernooi cyclus.

Zoals te verwachten na de koude en natte 'zomer' was het spel van een aantal spelers op z'n minst een 'beetje'  roestig te noemen. Dit creëerde kansen en deze werden door een aantal deelnemers met beide handen gegrepen. De plaatsing van 8 spelers vond plaatst aan de hand van de ranking van afgelopen seizoen. Met 13 deelnemers totaal hield dit in dat 5 ongeplaatste deelnemers op jacht konden naar de o zo begeerde bonuspunten.

Poule 1: Ruud Klarenbeek, Wouter Teensma, John Zom en de jongste SU aanwinst, Jasha Kiers.

De eerste wedstrijd zorgde direct voor een verrassing. De 14 jarig Jasha wist met solide spel van de meer ervaren John Zom te winnen. De wedstrijd tussen Wouter en John werd hard bevochten maar uiteindelijk zegenvierde Wouter waardoor hij de 2e plaats in de poule veiligstelde. Bij de andere wedstrijden geen verrassingen en Ruud 1e en Wouter 2e in de poule.

Poule 2: Evard Boon, Tom Harskamp en Susanne Vermeulen.

Na verlies van Susanne afgelopen seizoen nam Tom dit keer revanche en gesterkt door dit succes won hij ook de partij tegen Evard. De wedstrijd tussen Susanne en Evard  leverd geen verrassing op en dus Tom 1e en Evard 2e in de poule.

Poule 3: Mark Koppert, Gerard Bos en Michel de Sain

Het was duidelijk dat het spel van de hoofdklassespelers Mark en Michel roestig te noemen was en met Gerard als derde speler in deze poule zou dit wel eens vuurwerk op kunnen leveren. Dit bleek zeker het geval. Na moeizame winst van Michel op Gerard moest Gerard aantreden tegen Mark. Dit was de eerste wedstrijd van Mark en het was duidelijk dat Gerard op stoom begon te komen. Na het delen van de eerste 2 frames was er een 3e frame shoot-out nodig om de partij te beslissen. Dit werd een zwaar gevecht waarbij Gerard als winnaar uiteindelijk uit de bus kwam. Toen de laatste en voor de stand de beslissende partij tussen Mark en Michel en deze werd met 2 tegen 0 door Mark gewonnen.

Dit resulteerde in een gelijke stand en de van vorig seizoen overbekende BO 3 zwarte bal shoot-uit moest dus uitkomst gaan bieden. De eerste shoot-out ging tussen Mark en Gerard en Gerard won deze met 2 tegen 0. De volgende shoot-out speelde Gerard tegen Michel en Gerard wist ook deze met 2 tegen 0 te winnen, dus Gerard 1e in de poule. Al dat toen restte was spelen om de 2e plaats en deze strijd werd door Mark met 2 tegen 1 gewonnen van Michel.

Poule 4: Peter Verstraten, Richard van Boggelen en Karel van de Ridder

Het was duidelijk dat de vele trainingsuurtjes van Richard zijn vruchten af beginnen te werpen. Richard, met solide spel, wist beide partijen met 2 tegen 0 te winnen. De andere partij tussen Peter en Karel werd met 2 tegen 0 door Peter gewonnen. Dus Richard 1e en Peter 2e in de poule.

De verliezersronde

Het was duidelijk dat de top 4 spelers in de eindstand van afgelopen seizoen, Mark en Evard, op revanche uit waren voor hun vroege uitschakeling. Beide wisten hun halve finale partijen met 2 tegen 0 winnend af te sluiten. De finale was een minder eenvoudige opgave en Evard wist na een verbeten strijd met 2 tegen 1 als winnaar van de verliezersronde uit de strijd te komen.

De Halve finales

De eerste halve finale was een strijd tussen Ruud en Gerard. Meer door solide matchplay dan door goed spel wist Ruud de controle en Gerard van de tafel te houden. Met een aantal goede snookers en pots wist Ruud met 2 tegen 0 als eerste tot de finale door te dringen.

De tweede halve finale was een strijd tussen Richard en Tom. Vooral de 2e frame werd hard bevochten waarbij Tom een paar kansjes liet liggen. Met Richard op stoom was het missen van kansjes niet verstandig en ging dus de winst met 2 tegen 0 naar Richard. Richard naar zijn aller eerste, en als hij zo doorgaat zeker niet laatste, finale.

Finale

De kwaliteit van de finale viel iet wat tegen. Bij Richard wilde de ballen net niet lekker / vriendelijk vallen en hier maakte Ruud dankbaar gebruik van. Geen hoge breaks, aantal goede pots en snookers later was de finale gelopen en met 2 tegen 0 de toernooiwinst voor Ruud.

1e plaats: Ruud Klarenbeek
2e plaats: Richard van Boggelen
3e plaats: Gerard Bos & Tom Harskamp

Overig nieuws
Zondag 29 mei tafels in gebruik voor toernooi tegen Wilnis

Hugo van Houten wint zijn 1e rankingtoernooi

Verslag EK U21 met deelname SU lid

Team SU 2 speelt bekerfinale

Pierre Linschoten wint 3e huistoernooi van het seizoen

Erik vd Berg tevens winnaar huistoernooi 15 november

3 tafels in gebruik vanaf ca. 15.30 uur voor snookerclinic

27 oktober vervanging lakens en ballen

2015-10-04 Erik vd Berg winnaar huistoernooi 4 oktober

Foto's jubileumuitje online!

Jasha Kiers neemt deel aan WK (onder 21)

Hugo van Houten winnaar jeugdtoernooi Lelystad

SU 2 grijpt net naast NK teams titel - Patrick Terlou verliest in Supercup.

SU wint tweekamp van SV De Ronde Venen - Wilnis

SU Jubileumuitje geslaagd & benoeming ereleden

Eindstand onzeker tot 'the final frame, the final black'

Bijzondere donatie aan SU uit nalatenschap

Voor het eerst geen nieuwe winnaar in huistoernooicyclus 2014-15!

Dit seizoen 5 toernooien met 5 verschillende winnaars!

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Eerst prijs is al binnen in 2015

De uitslagen toernooi 14 december en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen toernooi 2 november en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Data alle thuiswedstrijden toegevoegd aan agenda.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Informatie over jaarlijkse SU donatie aan goed (jeugd)doel.

Lessen alleen toegankelijk voor leden Snookervereniging Utrecht

Koppeltoernooi gewonnen door Gerard Bos & Ruud Klarenbeek tegen Wouter Teensma & Erik van den Berg

Na een 2-0 voorsprong helaas met 3-2 finale verloren van Tim de Ruyter.

Alle deelnemers aan heren-, senioren- en koppeltoernooi uitgeschakeld

Uitslagen SU leden voorronde NK Snooker 2014

Na winst in voorronde door naar halve finales NK Snooker 2014

Rene Dikstra, meervoudig Nederlands Kampioen, tegenstander bij laatste 32

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Jorg Jansen winnaar 3e toernooi in finale tegen Pierre Linschoten

4-2 achterstand omgebogen tot een 5-4 winst tegen team NNPV uit Den Haag

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De jeugd en Jasha in het bijzonder laten zien dat er nog een toekomst is voor Snooker in Nederland

Snookerutrecht.nl (SU 2) NEDERLANDS KAMPIOEN seizoen 2012-2013

Erik van den Berg winnaar toernooi 26 mei en Ruud Klarenbeek winnaar ranking seizoen 2012-2013

WSA organiseert PTC toernooi in Topsportcentrum Rotterdam van 18 t/m 21 juli 2013

Van 22 t/m 26 April tussen 19:00 en 22:00 is de club geopend voor belangstellenden. Dus kom gerust een kijkje nemen!

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Informatie over jaarlijkse donatie aan goed (jeugd) doel

Verslag door Mark van zijn van partijen bij laatste 8 en 4

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Alleen Mark Koppert heeft zich weten te plaatsen voor het NK Hoofdtoernooi

Samenwerking tussen KNBB sectie Snooker, SU en SC de Meent bij ontwikkeling jeugdbeleid

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

SU neemt deel met 3 teams, 1 in hoofdklasse en 2 in 2e divisie.

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

Opbrengst CCS team 17.000 € en RopaRun 2012 totaal 5.508.639 €

27 mei 2012 - Schoonmaakrooster
Het nieuwe schoonmaakrooster staat online

Eindstand ranking en uitslagen toernooi 20 mei

Bekerwinst voor SU I tegen koploper eredivisie

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

NK Koppels 2012 - Wedstrijdverslag zaterdag 10 maart SC De Dieze, Den Bosch

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Horde kwalificatietoernooi succesvol genomen

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag: SU 21 en Snookervereniging De Ronde Venen 15 punten

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

26 oktober 2011 - Net als in de film....
Snookervereniging Utrecht in sport promotiefilm

Uitslag toernooi, bijgewerkte rankingstand en inschrijving toernooi 20 november geopend

08 oktober 2011 - RoPaRun - CCS Snookerclinic
Start sponsoring 2012

Ruud Klarenbeek winnaar 1e toernooi nieuwe seizoen

Speelschema 'SU I De Balluh' en 'SU 3 Fouls doen we nie' bekend

Huistoernooiseizoen 2011-2012 van start

Zet deze data alvast in je agenda !!

Verslag laatste huistoernooi seizoen 2010-2011

Vervanging lakens en stellen snookertafels

Artikel besteding jaarlijkse goede doel donatie

01 juni 2011 - Laddercompetitie
Start Laddercompetitie per 01/06/2011

Inschrijving geopend & Evaluatie vraag

Update competitie 2010/2011

Erik van den Berg winnaar 4e toernooi !!

Uitwisselingstoernooi gaat helaas niet door i.v.m afzegging door Wilnis

29 maart 2011 - NK Snooker
Update toernooi zaterdag 26/03 en zondag 27/03

21 maart 2011 - NK nieuws
Mark Koppert plaatst zich voor senioren- en herenhoofdtoernooi.

Ruud Klarenbeek winnaar 3e huistoernooi

Aankondiging ladder competitie

07 februari 2011 - Nieuws NK Snooker 2011
Informatie over deelname NL Snooker 2011

01 februari 2011 - Nieuw toegangssysteem
Belangrijke mededeling voor alle leden !!

Mark Koppert verdiende winnaar 2e huistoernooi

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 09/01/2011

Jaarlijks schenkt Snookervereniging Utrecht een percentage van de winst uit de drankomzet aan een goed doel. In 2010 heeft de vereniging contact gezocht met zorgorganisatie Reinaerde en aangeboden een 'snooker' middag te organiseren voor een aantal mindervalide cliënten. Deze snookermiddag heeft eind 2010 plaatsgevonden en we mogen gerust zeggen met heel veel succes!

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 31/10/2010

Evard winnaar van een verassende finale

Login voor leden

 
 
Agenda