Uitslag huistoernooi 1 mei, verslag & bijgewerkte rankingstand
maandag 2 mei 2011

Erik van den Berg is de verdiende winnaar geworden van het 4e SU huistoernooi seizoen 2010/2011.

Tot nu toe heeft elk toernooi een nieuwe winnaar opgeleverd. Met nog 1 toernooi te gaan, op zondag 26 juni, maken er nog 4 spelers kans op de titel.

Kijk hier voor alle uitslagen en de actuele rankingstand.

Verslag door onze eigen reporter Wouter:

En daar waren we weer, deze keer met z'n 12-en. Of toch met 13? Hoe zat 't nou eigenlijk? En hoe wordt de poule-indeling dan bepaald? En wie is dan geplaatst, of niet? Geen idee waar ik het over heb? Het huistournooi van zondag 1 mei jl. natuurlijk!

Maar, laten we bij het begin beginnen. Er waren in ieder geval 4 poules met 3 spelers. Ruud begon vol goede moed in poule 2 te spelen, maar moest helaas toch snel afhaken wegens rugklachten. Het leek er dus op dat Erik en Thomas zonder al te veel tegenstand zouden doorgaan naar een volgende ronde. Leek, want net op het goede moment kwam Maarten binnen. De wedstrijdleiding besloot dat Maarten in poule 2 ingedeeld werd, en zo werd Ruud in de poule vervangen door Maarten; de uitslag in de poule werd zonder Ruud opgemaakt.
Gevolg hiervan was dat Erik ineens wel tot de geplaatste spelers behoorde, waarmee hij geen mogelijkheid meer had om bonuspunten te verdienen. Punten verdienen moest dan maar op een andere manier gebeuren, moet hij gedacht hebben, maar daarover later meer.

Laten we even de andere poules langs gaan.
In poule 1 troffen Peter, Wouter en Mark elkaar. Peter wint 2-0 van Wouter, ondanks last-minute comebacks van 30 punten achterstand. In de 2e frame mocht een serie mooie pots van bruin, blauw en roze niet baten voor Wouter, want zwart was frame-ball en die was net mis. Peter potte 'm wel en won daarmee 2-0. Mark wint ook 2-0 van Wouter in een partij met een laag spelniveau; beide spelers nauwelijks 20 punten na de 15 rode ballen. De poulewinnaar moest komen uit Mark-Peter. Hiervoor was een 3e frame (een shootout frame met 1 rode bal) nodig, na dikke winst van Peter in de 2e frame. Mark mist de 1e match ball, maar pot uiteindelijk blauw en roze, waarmee hij poulewinnaar wordt.

In poule 3 neemt nieuwkomer Karel het op tegen Richard en Evard. Karel weet er tegen Richard nog een 3e frame uit te slepen, maar trekt uiteindelijk aan het kortste eind. Verder geen grote verrassingen; Evard wint, Richard 2e.
In poule 4 sneuvelden enkele records. De poule-fase duurde van 10 uur tot kwart voor 4!!! Dat was het eerste record, maar of we daar nu zo trots op moeten zijn ;-) Wat er zich echter om kwart voor 4 afspeelde, was wel de moeite waard! Suzanne wint, op roze, de 3e frame van Tom in de wedstrijd die bepaalde wie 2e in de poule zou worden. Suzanne bereikte hiermee haar hoogste classering tot nu toe in de cyclus huistournooien! De derde speler in de poule was Gerard, die, door keurige overwinningen op Tom en Suzanne, doorging naar de halve finale.
Dan weer terug naar poule 2. De poule-fase brengt geen beslissing. Hiermee gaan we weer naar de bekende best-of-3 black ball shootout. Het begint een lang verhaal te worden, want hierin wint Erik van Maarten, Maarten van Thomas en Thomas van Erik. Thomas verbaast ondertussen vriend en vijand door de pot op de respotted black aan te nemen. Bij de eerste poging verdwijnt zwart in de bedoelde pocket, maar, helaas voor Thomas, wit ook in een baulk pocket. De tweede ronde black ball shootouts gaat 't beter, Thomas pot een keer zwart zonder dat de tegenstander aan de bal komt. Desondanks brengt ook deze ronde geen beslissing. Aangezien er tijd genoeg is (poule 4 is immers nog lang niet klaar...) , besluit de wedstrijdleiding vrolijk door te gaan met best-of-3 black ball shootouts, maar langs de zijlijn is wel gemor te horen over een mogelijke aanpassing van het reglement voor dit soort gevallen. De 3e ronde geeft uiteindelijk de doorslag, Erik wint zijn beide shootouts, Maarten verliest beide en Thomas eindigt dus als 2e in de poule.

De halve finales gingen tussen Mark en Evard resp. Erik en Gerard. Evard wint, in de 3e frame (deze keer met 10 reds) van Mark na opgave van laatstgenoemde. In de ander halve finale wint Erik het 1e frame vrij ruim van Gerard. De 2e frame gaat gelijk op tot blauw, maar daarna wint Erik alsnog.

De verliezersronde wordt gespeeld met 6 reds, omwille van de tijd. Peter weet 2-0 te winnen van Richard. Thomas wint de 1e frame van Suzanne, nadat Suzanne de benodigde snooker op blauw niet weet te maken. De 2e frame gaat Thomas beter af en de verliezersfinale gaat tussen Thomas en Peter. Na een gemiste pot, een moeilijke zwarte ball langs de band, wint Thomas alsnog het 1e frame en daarna ook het 2e. Thomas krijgt hiermee de 2 bonuspunten voor 5e plaats.

Dan de finale. Het was spannend in de poule-fase voor Erik, maar nu heeft hij de kans om een flinke sprong te maken in het klassement! Voor Evard is het ook bijzonder; het is de eerste keer dan een vorige finalist (winnaar nog wel) opnieuw z'n opwachting maakt in een finale. Evard wint het 1e frame ruim. In het 2e frame staat Erik minder dan 10 punten voor als de laatste rode van tafel is verdwenen. Erik fluket groen en pot bruin. Evard heeft de laatste 3 ballen nodig, echter Erik pot een goede blauwe. Evard krijgt een snooker op roze voor z'n kiezen, komt er niet uit en de finale komt tot een 'deciding' frame. Hierin staat Erik 15 punten voor als ze aan geel beginnen. Er volgen enkele snookers in het voordeel van Erik; het mag wel gezegd worden dat 'the run of the balls' op dat moment in het voordeel van Erik is. Erik pot uiteindelijk geel, groen, maar mist bruin. De 'run of the balls' blijkt nog niet afgelopen want een fluke op bruin is de opmaat voor winst van Erik in het 3e frame en daarmee het hele tournooi.

Al met al weer een bijzonder geslaagde tournooidag! Tot een volgende keer!

Overig nieuws
Zondag 29 mei tafels in gebruik voor toernooi tegen Wilnis

Hugo van Houten wint zijn 1e rankingtoernooi

Verslag EK U21 met deelname SU lid

Team SU 2 speelt bekerfinale

Pierre Linschoten wint 3e huistoernooi van het seizoen

Erik vd Berg tevens winnaar huistoernooi 15 november

3 tafels in gebruik vanaf ca. 15.30 uur voor snookerclinic

27 oktober vervanging lakens en ballen

2015-10-04 Erik vd Berg winnaar huistoernooi 4 oktober

Foto's jubileumuitje online!

Jasha Kiers neemt deel aan WK (onder 21)

Hugo van Houten winnaar jeugdtoernooi Lelystad

SU 2 grijpt net naast NK teams titel - Patrick Terlou verliest in Supercup.

SU wint tweekamp van SV De Ronde Venen - Wilnis

SU Jubileumuitje geslaagd & benoeming ereleden

Eindstand onzeker tot 'the final frame, the final black'

Bijzondere donatie aan SU uit nalatenschap

Voor het eerst geen nieuwe winnaar in huistoernooicyclus 2014-15!

Dit seizoen 5 toernooien met 5 verschillende winnaars!

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Eerst prijs is al binnen in 2015

De uitslagen toernooi 14 december en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen toernooi 2 november en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Data alle thuiswedstrijden toegevoegd aan agenda.

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Informatie over jaarlijkse SU donatie aan goed (jeugd)doel.

Lessen alleen toegankelijk voor leden Snookervereniging Utrecht

Koppeltoernooi gewonnen door Gerard Bos & Ruud Klarenbeek tegen Wouter Teensma & Erik van den Berg

Na een 2-0 voorsprong helaas met 3-2 finale verloren van Tim de Ruyter.

Alle deelnemers aan heren-, senioren- en koppeltoernooi uitgeschakeld

Uitslagen SU leden voorronde NK Snooker 2014

Na winst in voorronde door naar halve finales NK Snooker 2014

Rene Dikstra, meervoudig Nederlands Kampioen, tegenstander bij laatste 32

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

Jorg Jansen winnaar 3e toernooi in finale tegen Pierre Linschoten

4-2 achterstand omgebogen tot een 5-4 winst tegen team NNPV uit Den Haag

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De uitslagen en standen zijn bijgewerkt op de web site

De jeugd en Jasha in het bijzonder laten zien dat er nog een toekomst is voor Snooker in Nederland

Snookerutrecht.nl (SU 2) NEDERLANDS KAMPIOEN seizoen 2012-2013

Erik van den Berg winnaar toernooi 26 mei en Ruud Klarenbeek winnaar ranking seizoen 2012-2013

WSA organiseert PTC toernooi in Topsportcentrum Rotterdam van 18 t/m 21 juli 2013

Van 22 t/m 26 April tussen 19:00 en 22:00 is de club geopend voor belangstellenden. Dus kom gerust een kijkje nemen!

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Informatie over jaarlijkse donatie aan goed (jeugd) doel

Verslag door Mark van zijn van partijen bij laatste 8 en 4

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Alleen Mark Koppert heeft zich weten te plaatsen voor het NK Hoofdtoernooi

Samenwerking tussen KNBB sectie Snooker, SU en SC de Meent bij ontwikkeling jeugdbeleid

Uitslagen toernooi en bijgewerkte stand

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

SU neemt deel met 3 teams, 1 in hoofdklasse en 2 in 2e divisie.

Uitslagen toernooi en stand SU ranking

Opbrengst CCS team 17.000 € en RopaRun 2012 totaal 5.508.639 €

27 mei 2012 - Schoonmaakrooster
Het nieuwe schoonmaakrooster staat online

Eindstand ranking en uitslagen toernooi 20 mei

Bekerwinst voor SU I tegen koploper eredivisie

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

NK Koppels 2012 - Wedstrijdverslag zaterdag 10 maart SC De Dieze, Den Bosch

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Horde kwalificatietoernooi succesvol genomen

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

Uitslag: SU 21 en Snookervereniging De Ronde Venen 15 punten

Uitslag toernooi en bijgewerkte rankingstand

26 oktober 2011 - Net als in de film....
Snookervereniging Utrecht in sport promotiefilm

Uitslag toernooi, bijgewerkte rankingstand en inschrijving toernooi 20 november geopend

08 oktober 2011 - RoPaRun - CCS Snookerclinic
Start sponsoring 2012

Ruud Klarenbeek winnaar 1e toernooi nieuwe seizoen

Speelschema 'SU I De Balluh' en 'SU 3 Fouls doen we nie' bekend

Huistoernooiseizoen 2011-2012 van start

Zet deze data alvast in je agenda !!

Verslag laatste huistoernooi seizoen 2010-2011

Vervanging lakens en stellen snookertafels

Artikel besteding jaarlijkse goede doel donatie

01 juni 2011 - Laddercompetitie
Start Laddercompetitie per 01/06/2011

Inschrijving geopend & Evaluatie vraag

Update competitie 2010/2011

Erik van den Berg winnaar 4e toernooi !!

Uitwisselingstoernooi gaat helaas niet door i.v.m afzegging door Wilnis

29 maart 2011 - NK Snooker
Update toernooi zaterdag 26/03 en zondag 27/03

21 maart 2011 - NK nieuws
Mark Koppert plaatst zich voor senioren- en herenhoofdtoernooi.

Ruud Klarenbeek winnaar 3e huistoernooi

Aankondiging ladder competitie

07 februari 2011 - Nieuws NK Snooker 2011
Informatie over deelname NL Snooker 2011

01 februari 2011 - Nieuw toegangssysteem
Belangrijke mededeling voor alle leden !!

Mark Koppert verdiende winnaar 2e huistoernooi

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 09/01/2011

Jaarlijks schenkt Snookervereniging Utrecht een percentage van de winst uit de drankomzet aan een goed doel. In 2010 heeft de vereniging contact gezocht met zorgorganisatie Reinaerde en aangeboden een 'snooker' middag te organiseren voor een aantal mindervalide cliënten. Deze snookermiddag heeft eind 2010 plaatsgevonden en we mogen gerust zeggen met heel veel succes!

Bekijk hier de uitslag en de stand van het toernooi op 31/10/2010

Evard winnaar van een verassende finale

Login voor leden

 
 
Agenda